Katkıda Bulunun

DigiByte'a Katkıda Bulunun

DigiByte gibi merkeziyetsiz Blockchain projeleri, kullanıcı ve yatırımcılarına daha özgür ve güvenli bir ortam sağlarken, belirli bir şirket veya devletin finansal desteği desteği olmadan ya da ICO'lar gibi premined coin satmadan faaliyetlerini sürdürmektedir.

Onlarca farklı ülkeden binlerce gönüllü insan; geliştirme, teknik destek, mining, merketing, tasarım, çeviri ve bağış katkılarıyla kar amacı gütmeyen merkeziyetsiz DigiByte Topluluğuna katkı sağlamaktadır. Ayrıca DigiByte Topluluğu kendi gelişim faliyetleri dışında hiper enflasyon sorunu yaşayan Venezuela da çocuklara gıda, sağlık ve eğitim alanlarında destek olarak başarılı sosyal yardım projelerine de imza atmaktadır.

• Sizde işinizden arta kalan zamanlarda aktif bir topluluk üyesi olarak aşağıdaki alanların biri veya birkaçı için katkı vermekle ilgileniyor ya da kendinizi bu alanlarda geliştirmek istiyorsanız, ilgili Telegram kanallarına katılarak DigiByte Topluluğu'nun bir parçası olabilirsiniz.

DigiByte Developer Group

Developer Grubu

Kod yazmayı ve program geliştirmeyi seviyor musunuz? Geliştirici grubuna katılarak hem aktif projelere katkıda bulunabilir hemde varsa yeni fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Gruba Katıl
DigiByte Support Group

Destek Grubu

Blokchain işleyişini ve DigiByte cüzdanlarını iyi bildiğinizimi düşünüyor sunuz? Destek grubunda aramıza yeni katılanların sorunlarını çözüp onlara yardımcı olabilirsiniz.

Gruba Katıl
DigiByte Mining Group

Mining Grubu

Uzun zamandır coin madenciliği mi yapıyor sunuz? Mining grubunda Madenciliğe ilk adımı atmak isteyenlere ve acemilere yol gösterip tecrübelerinizi paylaşın.

Gruba Katıl
DigiByte Marketing Group

Marketing Grubu

Girişken biri misiniz? DigiByte ile ilgili haberleri çevrenize duyurun ve geniş kitlelere ulaşmamıza yardımcı olun. Tanıtım faliyetleri ile ilgili fikirlerinizi topluluk ile tartışın.

Gruba Katıl
DigiByte Designers Group

Tasarım Grubu

Grafik tasarımı konusunda yetenekli biri misiniz? Sosyal medyada ve topluluğa ait web sitelerinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan materyelleri üretmeye yardımcı olun.

Gruba Katıl
DigiByte Translate Group

Çeviri Grubu

DigiByte cüzdanlarını ve topluluğa ait diğer projeleri kendi yerel dilinize tercüme ederek, tüm dünyada daha çok insana ulaşmamıza katkı sağlamak ister misiniz?

Gruba Katıl

• Topluluğa aktif olarak katılmak istemiyor ancak yinede bir şekilde DigiByte'ı desteklemek mi istiyor sunuz? Bunu yapmanın en eğlenceli yolu DigiByte shop'u ziyaret ederek DigiByte temalı ürünler satın almaktır. Böylece hem günlük hayatınızda hiçbir çaba harcamadan DigiByte'ın tanıtımına katkıda bulunabilir hem de topluluğa maddi destek sağlamış olursunuz.

DigiByte Shop Türkiye
Alışverişe Başlayın

• Evinizdeki ya da iş yerinizdeki bilgisayarınızda bir full node çalıştırarak, DigiByte ağının kararlılığına ve güvenliğine katkıda bulunmaya ne dersiniz? Yapmanız gerekenleri, full node çalıştırmak ile ilgili makalemizde tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

Full Node Çalıştırmak

• DigiByte topluluğunun faliyetlerine doğrudan maddi destekte mi bulunmak istiyor sunuz? Aşağıda hizmet ettikleri amaçlar ile birlikte tanıttığımız fonlara dilediğiniz miktarda DGB gönderebilirsiniz.

DigiByte Dev Fonu

DigiByte Developer Fonu

Bu fonun amacı DigiByte Blockchain geliştirme projelerine kaynak sağlamak ve aylık 3000$ bulan rutin servis giderlerine destek olmaktır.

DigiByte Dev Fonu

DFVsFBiKuaL5HM9NWZgdHTQecLNit6tX5Y

Bakiyeyi Gör
DGBAT Fonu

DGBAT Marketing Fonu

Bu fonun amacı DigiByte projesinin marketing faliyetlerini desteklemektir. DGBAT yürüttüğü çalışmalar için maddi desteği bu fondan karşılar.

DGBAT Fonu

DJvsm5mCp4a3YsJXxxiLk9MDWVwvrFDPm3

Bakiyeyi Gör
DigiByte Türkiye Fonu

DigiByte Türkiye Fonu

Bu fonun amacı DigiByte Türkiye topluluğuna destek olmaktır. Yerel bloğa ait server giderleri ve diğer projelerin finansmanı bu fondan karşılanır.

DigiByte Türkiye Fonu

D6Nnwckfs32qbGado5vVSxzascsnTN3LPf

Bakiyeyi Gör

Teşekkürler